Výsledky

20.5.2017 Krajský přebor Havířov

Vaverka Lubomír: 1. místo v kumite mužů nad 84 kg, 1. místo v kumite mužů BRH

Valentýna Macková: 1. místo v kumite starších žákyň do 50 kg, vyřazena v 1. kole kata starších žaček

Alex Vodička: 1. místo v kumite dorostenců nad 70 kg

Filip Dvořák: 1. místo v kumite dorostenců do 70 kg

Adéla Matušková: 1. místo v kumite dorostenek do 54 kg

Antonín Kučera: 1. místo v kumite dorostenců do 52 kg

Nela Brázdilová: 1. místo v kumite dorostenek nad 54 kg

Aviram Snokrot: 1. místo v kumite starších žáků nad 60 kg

Marie Kučerová: 1. místo v kumite mladších žákyň do 35 kg

Tereza Sikorová: 2. místo v kumite dorostenek nad 54 kg, vyřazena v 1. kole kata dorostenek

Denis Vodička: 3. místo v kumite starších žáků nad 60 kg

 

20.5.2017 Grand Prix Havířov

Valentýna Macková: 1. místo v kumite mladších žákyň do 35 kg, vyřazena v 1. kole kata mladších žákyň

Adéla Matušková: 1. místo v kumite dorostenek do 47 kg

Antonín Kučera: 1. místo v kumite dorostenců do 52 kg

Marie Kučerová: 1. místo v kumite mladších žákyň do 35 kg

Filip Dvořák: 2. místo v kumite dorostenců nad 57 kg

Alex Vodička: 2. místo v kumite starších žáků nad 52 kg

Nela Brázdilová: 2. místo v kumite dorostenek nad 47 kg

Tereza Sikorová: 3. místo v kumite dorostenek nad 54 kg, 3. místo v kata dorostenek

Aviram Snokrot: 3. místo v kumite starších žáků nad 52 kg

Denis Vodička: vyřazen v 1. kole kumite starších žáků nad 52 kg

 

13.5.2017 Mistrovství ČR karate Goju-Ryu Brno

Valentýna Macková: mistr ČR v kata mladších žákyň, mistr ČR v kumite mladších žákyň BRH

Vaverka Lubomír: mistr ČR v kumite mužů BRH, 2. místo v kumite mužů nad 75 kg

David Dvořák: mistr ČR v kumite mužů nad 75 kg

Filip Dvořák: mistr ČR v kumite dorostenců nad 57 kg

Alex Vodička: mistr ČR v kumite starších žáků nad 45 kg

Alex Dvořák: 1. místo v agility do 8 let

Denis Vodička: 3. místo v kumite starších žáků nad 45 kg

Aviram Snokrot: 3. místo v kumite starších žáků nad 45 kg

Antonín Kučera: 3. místo v kumite dorostenců do 57 kg

Marie Kučerová: 3. místo v kumite mladších žákyň BRH

Tereza Sikorová: 5. místo v kata dorostenek, 5. místo v kumite dorostenek BRH

Nela Brázdilová: 5. místo v kumite dorostenek BRH

Anna Síkorová: 5. místo v kihon – ido 9 – 11 let

Michal Brázdil: 8. místo v agility do 8 let

 

6.5.2017 Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2017 Jeseník

Valentýna Macková: 1. místo v kumite mladších žákyň nad 42 kg, 5. místo v kumite straších žákyň do 50 kg, 9. místo v kata mladších žákyň, vyřazena v 2. kole kata starších žákyň

Filip Dvořák: 1. místo v kumite dorostenců do 70 kg

Adéla Matušková: 1. místo v kumite dorostenek do 54 kg

Antonín Kučera: 2. místo v kumite dorostenců do 52 kg

Denis Vodička: 2. místo v kumite starších žáků nad 60 kg

Alex Vodička: 3. místo v kumite dorostenců do 70 kg, vyřazen v 1. kole kumite starších žáků nad 60 kg

Nela Brázdilová: 3. místo v kumite dorostenek nad 54 kg

Tereza Sikorová: 5. místo v kata dorostenek, 5. místo v kumite dorostenek nad 54 kg

Aviram Snokrot: vyřazen v 1. kole kumite starších žáků nad 60 kg

 

22.4.2017 2.kolo Národního poháru ČSKGr Kroměříž

Vaverka Lubomír: 1. místo v kumite mužů nad 75 kg, 1. místo v kumite mužů BRH

Alex Vodička: 1. místo v kumite starších žáků nad 45 kg

Adéla Matušková: 3. místo v kumite dorostenek BRH

Tereza Sikorová: 5. místo v kata dorostenek, 5. místo v kumite dorostenek BRH

Nela Brázdilová: 5. místo v kumite dorostenek BRH

Anna Síkorová: 5. místo v kihon – ido 9 – 11 let

Denis Vodička: 5. místo v kumite starších žáků nad 45 kg

Aviram Snokort: 5. místo v kumite starších žáků nad 45 kg

Michal Brázdil: 6. místo v agility do 8 let

Alex Dvořák: 7. místo v agility do 8 let

Matušková, Brázdilová, Sikorová: 1. místo v kumite družstev juniorek

A. Vodička, D. Vodička, Snokort: 1. místo v kumite družstev starších žáků

 

9.4.2017 1. kolo Národního poháru seniorů Česká Lípa (ČSKe)

Vaverka Lubomír: 5. místo v kumite mužů nad 84 kg, vyřazen v 1. kole kumite mužů BRH

 

1.4.2017 Středoevropský pohár nadějí Havířov

Adéla Matušková: 1. místo v kumite dorostenek do 42 kg

Aviram Snokort: 2. místo v kumite starších žáků nad 60 kg

Nela Brázdilová: 3. místo v kumite dorostenek nad 47 kg

Antonín Kučera: 3. místo v kumite dorostenců do 52 kg

Filip Mareš: 3. místo v kumite starších žáků do 52 kg

 

4.3.2017 1.kolo Národního poháru ČSKGr Hustopeče

Valentýna Macková: 1. místo v kata mladších žákyň 10-11 let, 1. místo v kumite mladších žákyň BRH

Vaverka Lubomír: 1. místo v kumite mužů nad 75 kg, 1. místo v kumite mužů BRH

Antonín Kučera: 1. místo v kumite dorostenců do 57 kg

Filip Dvořák: 1. místo v kumite dorostenců nad 57 kg

Adéla Matušková: 2. místo v kumite dorostenek BRH

Marie Kučerová: 2. místo v kumite mladších žákyň BRH

Nela Brázdilová: 3. místo v kumite dorostenek BRH

Anna Síkorová: 3. místo v kihon–ido 9 – 11 let

Tereza Sikorová: 7. místo v kata dorostenek, 7. místo v kumite dorostenek BRH

Aviram Snokort: 7. místo v kumite starších žáků nad 45 kg

Matušková, Brázdilová, Sikorová: 2. místo v kumite družstev dorostenek

Dvořák, Kučera, Snokort: 2. místo v kumite družstev juniorů

 

3.12.2016 Mistrovství České republiky senioři, junioři Praha (ČSKe)

Šimon Chmelár: vyřazen v 2. kole kumite mužů do 84 kg (NP)

 

4.12.2016 Mistrovství České republiky dorostenci, žáci Praha (ČSKe)

Antonín Kučera: vyřazen v 2. kole kumite dorostenců do 52 kg

Nela Brázdilová: vyřazena v 1. kole kumite dorostenek nad 54 kg

Tereza Sikorová: vyřazena v 1. kole kumite starších žákyň nad 50 kg

Kučerová Marie: vyřazena v 2. kole kumite mladších žákyň do 35 kg

Valentýna Macková: vyřazena v 1. kole kumite mladších žákyň nad 35 kg

Adéla Matušková: 3. místo v kumite starších žákyň do 50 kg

Dvořák Filip: 5. místo v kumite dorostenců do 57 kg

 

13.11.2016 3. kolo Národního poháru žáků ČSKe Brno

Valentýna Macková: 7. místo v kumite mladších žákyň 10-11 let nad 35 kg

Marie Kučerová: vyřazena v 2. kole kumite mladších žákyň 10-11 let do 35 kg

Adéla Matušková: vyřazena v 1. kole kumite starších žákyň do 50 kg

 

5.11.2016 Grand Prix Ostrava

Matušková Adéla: 1. místo v kumite starších žákyň do 50 kg

Valentýna Macková: 2. místo v kumite mladších žákyň nad 35 kg, 7. místo v kata mladších žákyň

Marie Kučerová: 3. místo v kumite mladších žákyň do 35 kg, vyřazena v 1.kole kata mladších žákyň

Tereza Sikorová: 3. místo v kumite starších žákyň nad 50 kg, vyřazena v1. kole kata starších žákyň

Filip Dvořák: 3. místo v kumite dorostenců do 57 kg

 

15.10.2016 North Bohemia Ústí nad Labem

David Dvořák: 1. místo v kumite Masters muži nad 40 let, 3. místo v kumite mužů BRH

Antonín Kučera: 2. místo v kumite dorostenců do 52 kg

Adéla Matušková: 3. místo v kumite starších žákyň do 50 kg

Filip Dvořák: 3. místo v kumite dorostenců do 57 kg

Tereza Sikorová: vyřazena v 1. kole kumite starších žaček nad 50 kg

 

9.10. 3. kolo Národního poháru seniorů Česká Lípa

Lubomír Vaverka: 1. místo v kumite mužů BRH, 2. místo v kumite mužů nad 84 kg

Šimon Chmelár: 3. místo v kumite mužů do 84 kg

 

16-18.9. 2016 Mistrovství Evropy v karate goju-ryu Rakousko

DAVID DVOŘÁK: MISTR EVROPY V KUMITE MUŽŮ MASTERS DO 80 KG

Lubomír Vaverka: 3. místo v kumite mužů nad 84 kg

Šimon Chmelár: vyřazen v 1. kole kumite mužů do 84 kg

 

7.5.2016 Otevřené mistrovství Moravy a Slezska Jeseník

Adéla Matušková: 1. místo v kumite starších žákyň do 42 kg

Nela Brázdilová: 1. místo v kumite dorostenek do 54 kg

Karolína Švarcová: 2. místo v kumite žen U21 do 60 kg, 3. místo v kata žen U21

Tereza Sikorová: 3. místo v kumite starších žákyň nad 50 kg, vyřazena v 1. kole kata starších žákyň

Štěpán Šebek: 3. místo v kumite mladších žáků 7 – 9 let nad 30 kg, vyřazen v 1. kole mladších žáků 7-9 let

Antonín Kučera: 3. místo v kumite dorostenců do 52 kg

Marie Kučerová: 5. místo v kumite mladších žákyň do 35 kg, vyřazena v 1. kole kata mladších žákyň

Valentýna Macková: 5. místo v kumite mladších žákyň +35 kg, vyřazena v 1. kole kata mladších žákyň

Tomáš Petr: 5. místo v kumite juniorů do 68 kg, vyřazen v 1. kole kata juniorů

Filip Dvořák: 5. místo v kumite dorostenců do 52 kg

 

30.4.2016 Grand Prix Hradec Králové

David Dvořák: 1. místo v kumite veteránů BRH

 

29.5.2016 Krajský přebor Havířov

Karolína Švarcová: 1. místo v kumite žen U21 do 60 kg, 1. místo v kumite žen do 61 kg 2. místo v kata žen 1. místo v kata žen U21

Tereza Sikorová: 1. místo v kata starších žákyň, 1. místo v kumite starších žákyň nad 50 kg

Valentýna Macková: 1. místo v kumite mladších žákyň nad 35 kg, 5. místo v kata mladších žákyň

Marie Kučerová: 1. místo v kumite mladších žákyň do 35 kg, 7. místo v kata mladších žákyň

Antonín Kučera: 1. místo v kumite dorostenců do 52 kg

Adéla Matušková: 1. místo v kumite starších žaček do 42 kg

Lubomír Vaverka: 1. místo v kumite mužů nad 84 kg

Tomáš Petr: 1. místo v kumite juniorů do 68 kg

Nela Brázdilová: 1. místo v kumite dorostenek do 54 kg

Filip Dvořák: 3. místo v kumite dorostenců do 52 kg

 

21.5.2016 MČR v karate goju-ryu Brno

David Dvořák: mistr ČR v kumite mužů do 75kg, mistr ČR v kumite mužů BRH

Lubomír Vaverka: mistr ČR v kumite mužů do 75kg, 2. místo v kumite mužů BRH

Denis Vodička: mistr ČR v kumite žáků nad 35 kg

Alex Vodička: 2. místo v kumite dorostenců nad 45 kg, vyřazen v 1. kole kata dorostenců

Marie Kučerová: 3. místo v kata žákyň, 3. místo v kumite žákyň BRH

Karolína Švarcová: 3. místo v kumite žen BRH, 5. místo v kata žen

Valentýna Macková: 3. místo v kata žákyň, vyřazena v 1. kole kumite žákyň BRH

Tereza Sikorová: 3. místo v kumite dorostenek BRH, vyřazena v 1. kole kata dorostenek

Filip Dvořák: 3. místo v kumite dorostenců nad 45 kg, vyřazen v 1. kole kata dorostenců

Nela Brázdilová: 5. místo v kumite dorostenek BRH

Antonín Kučera: 5. místo v kumite dorostenců do 45 kg

Tomáš Petr: 5. místo v kumite juniorů nad 65 kg

Adéla Matušková: vyřazena v 2. kole kumite dorostenek BRH

 

10.4.2016 1. kolo Národního poháru dorost, junioři, senioři Ústí nad Orlicí ČSKe

Antonín Kučera: vyřazen v 2. kole kumite dorostenců do 52 kg

Filip Dvořák: vyřazen v 1. kole kumite dorostenců do 52 kg

 

26.3.2016 2. kolo Národního poháru Hodonín

Štěpán Šebek: 1. místo v kata dětí, 3. místo v kumite žáků do 35 kg

Alex Vodička: 1. místo v kumite dorostenců nad 45 kg, vyřazen v 1. kole kata dorostenců

Antonín Kučera: 1. místo v kumite dorostenců do 45 kg, vyřazen v 1. kole kata dorostenců

Denis Vodička: 1. místo v kumite žáků nad 35 kg, vyřazen v 1. kole kata žáků

Aviram Snokort: 1. místo agility 12 až 15 let, vyřazen v 1. kole kihon ido 12 až 15 let

Vojtěch Vala: 1. místo agility do 8 let, vyřazen v 1. kole kihon ido do 8 let

Anna Síkorová: 1. místo agility 9 až 11 let, vyřazena v 1. kole kihon ido 9 až 11 let

Karolína Švarcová: 2. místo v kumite žen BRH, 3. místo v kata žen

Filip Dvořák: 2. místo v kumite dorostenců nad 45 kg, 7. místo v kata dorostenců

Marie Kučerová: 2. místo v kumite žákyň BRH, vyřazena v 1. kole kata žákyň

Tomáš Petr: 3. místo v kumite juniorů nad 65 kg

Nela Brázdilová: 3. místo v kumite dorostenek BRH

Tereza Sikorová: vyřazena v 2. kole kumite dorostenek BRH, vyřazena v 1. kole kata dorostenek

 

12.3.2016 1. kolo Národního poháru Kroměříž

Lubomír Vaverka: 1. místo v kumite mužů nad 75 kg, 1. místo v kumite mužů BRH

Denis Vodička: 1. místo v kumite žáků nad 35 kg, vyřazen v 1. kole kata žáků

Marie Kučerová: 2. místo v kumite žákyň BRH, 5. místo v kata žákyň

Alex Vodička: 2. místo v kumite dorostenců nad 45 kg, 7. místo v kata dorostenců

Adéla Matušková: 2. místo v kumite dorostenek BRH, vyřazena v 1. kole kata dorostenek

Filip Mareš: 2. místo agility 9 až 11 let, vyřazen v 1. kole kihon ido 9 až 11 let

Aviram Snokort: 2. místo agility 12 až 15 let, vyřazen v 1. kole kihon ido 12 až 15 let

Karolína Švarcová: 2. místo v kumite žen BRH

Valentýna Macková: 3. místo v kumite žákyň BRH, 3. místo v kata žákyň

Filip Dvořák: 3. místo v kumite dorostenců nad 45 kg

Tomáš Petr: 5. místo v kumite juniorů nad 65 kg, vyřazen v 1. kole kata juniorů

Anna Síkorová: 5. místo v kihon ido 9 až 11 let

Nela Brázdilová: vyřazena v 2. kole kata dorostenek, vyřazena v 1. kole kumite dorostenek BRH

 

5. – 6. 12. 2015 MČR Ostrava

Lubomír Vaverka: 3. místo v kumite mužů +84 kg

Šimon Chmelár: 3. místo v kumite mužů do 75 kg

Adéla Matušková: 3. místo v kumite starších žákyň do 42 kg

Filip Dvořák: 5. místo, v kumite starších žáků do 52 kg

Tereza Sikorová: 9. místo v kata starších žákyň, 7. místo v kumite starších žákyň nad 50 kg

Antonín Kučera: vyřazen v 1.kole kumite starších žáků do 39 kg

Nela Brázdilová: vyřazena v 1.kole kumite starších žákyň do 50 kg

 

27.11. – 29.11.2015 Mistrovství světa v karate goju – ryu Nový Zéland

MICHAL HRUBÝ: MISTR SVĚTA V KATA VETERÁNŮ NAD 35 LET, 2. místo v kata týmů

David Dvořák: 2. místo v kumite veteránů nad 170 cm, 2. místo v kumite družstev

Lubomír Vaverka: 5. místo v kumite seniorů nad 84 kg, 2. místo v kumite družstev

 

28.11.2015 Středoevropský pohár nadějí Havířov

Adéla Matušková: 1. místo v kumite starších žákyň BRH, 3. místo v kata starších žákyň

Valentýna Macková: 1. místo v kata mladších žákyň 8. a 7. kyu

Tereza Sikorová: 2. místo v kumite starších žákyň BRH, 2. místo v kata starších žákyň

Štěpán Šebek: 2. místo v kumite mladších žáků do 30 kg, 5. místo v kata mladších žáků 8. a 7. kyu

Alex Vodička: 2. místo v kumite starších žáků nad 60 kg, vyřazen v 1.kole kata mladších žáků

Marie Kučerová: 2. místo v kata mladších žákyň 8. a 7. kyu

Nela Brázdilová: 3. místo v kata starších žákyň, 3. místo v kumite starších žákyň BRH

Denis Vodička: 5. místo v kumite mladších žáků nad 35 kg, vyřazen v 1.kole kata mladších žáků

 

14.11.2015 Generali cup Ústí nad Orlicí

Šimon Chmelár: 1. místo v kumite mužů BRH, 2. místo v kumite mužů do 75kg

 

31.10. – 1.11. 2015 Grand Prix Ostrava

Lubomír Vaverka: 1. místo v kumite mužů nad 84 kg, 5. místo v kumite mužů BRH

Antonín Kučera: 1. místo v kumite starších žáků do 39 kg, vyřazen v 1. kole kumite starších žáků BRH

David Dvořák: 1. místo v kumite masters

Šimon Chmelár: 2. místo v kumite mužů do 75 kg, 2. místo v kumite mužů BRH

Marie Kučerová: 2. místo v kata mladších žákyň 8. a 7. kyu

Filip Dvořák: 3. místo v kumite starších žáků do 45 kg, 3. místo v kumite starších žáků BRH

Adéla Matušková: 3. místo v kumite starších žákyň do 42 kg

Tereza Sikorová: 3. místo v kumite starších žákyň nad 50 kg

Nela Brázdilová: 3. místo v kumite starších žákyň do 50 kg

Valentýna Macková: 3. místo v kata mladších žákyň 8. a 7. kyu

 

6.10.2015 3.kolo Národního poháru mládeže ČSKe Hodonín

Antonín Kučera: 3. místo v kumite starších žáků do 39 kg

Filip Dvořák: 3. místo v kumite starších žáků do 45 kg

Adéla Matušková: 3. místo v kumite starších žákyň do 42 kg

Tereza Sikorová: vyřazena v 1. kole v kumite starších žákyň nad 50 kg

 

3.10.2015 Grand prix Brno

Šimon Chmelár: 1. místo v kumite mužů do 72 kg, 1. místo v kumite mužů BRH, 1. místo v kumite mužů „pyramida“

Lubomír Vaverka: 1. místo v kumite mužů nad 72 kg, 2. místo v kumite mužů BRH, 2. místo v kumite mužů „pyramida“

 

19.9.2015 2. kolo Národního poháru juniorů a seniorů Praha

Šimon Chmelár: 1. místo v kumite mužů do 75 kg, 3. místo v kumite mužů BRH

 

6.6.2015 Středoevropský pohár nadějí Havířov

Antonín Kučera: 1. místo v kumite starších žáků do 39 kg, 3. místo v kumite starších žáků BRH

Valentýna Macková: 2. místo v kata mladších žákyň 8 – 7 kyu

Marie Kučerová: 3. místo v kata mladších žákyň 8 – 7 kyu

 

6.6.2015 Krajský přebor Havířov

David Dvořák: 1. místo v kumite mužů do 75 kg

Adéla Matušková: 1. místo v kumite starších žákyň do 42 kg

Antonín Kučera: 1. místo v kumite starších žáků do 39 kg

Šimon Chmelár: 2. místo v kumite mužů do 75 kg, 2. místo v kumite mužů BRH

Nela Brázdilová: 2. místo v kumite starších žákyň do 50 kg, 3. místo v kata starších žákyň

Filip Dvořák: vyřazen v 1. kole kumite starších žáků do 45 kg

 

23.5.2015 MČR goju – ryu Brno

JIŘÍ PANÁČEK: mistr ČR v kumite seniorů nad 75kg

David Dvořák: 2. místo v kumite seniorů do 75kg, 2. místo v kumite seniorů BRH

Štěpánka Šajnarová: 2. místo v kumite seniorů BRH

Alex Vodička: 2. místo v kumite žáku nad 35kg

Lubomír Vaverka: 3. místo v kumite seniorů nad 75kg, 3. místo v kumite seniorů BRH

Valentýna Macková: 3. místo kihon-ido žactvo 9-11 let do 8.kyu, vyřazena v 1. kole kata žaček

Šimon Chmelár: 3. místo v kumite seniorů do 75kg

Denis Vodička: 3. místo v kumite žáku nad 35kg

Štěpán Šebek: 3. místo kihon-ido děti do 8 let do 8.kyu

Tereza Sikorová: 5. místo v kata dorostenek, 5. místo v kumite dorostenek BRH

Marie Kučerová: vyřazena v 1. kole kihon-ido žactvo 9-11 let do 8.kyu, 5. místo v kata žaček

Klára Dočková: vyřazena v 1. kole kata žaček, vyřazena v 1. kole kumite žaček BRH

Filip Dvořák: vyřazen v 1. kole kumite dorostenců do 45kg

Adéla Matušková: vyřazena v 1. kole kumite dorostenek BRH

 

9.5.2015 Otevřené mistrovství Moravy a Slezska Jeseník

Antonín Kučera: 3. místo v kumite dorostenců do 39 kg

Adéla Matušková: 3. místo v kumite starších žákyň do 42 kg

Filip Dvořák: 3. místo v kumite dorostenců do 45 kg

Tereza Sikorová: 5. místo v kumite starších žákyň, 7. místo v kumite starších žákyň do 50 kg

Nela Brázdilová: 5. místo v kumite starších žákyň do 50 kg

Michaela Mališová: 5. místo v kumite dorostenek nad 54 kg

Valentýna Macková: 5. místo v kata mladších žákyň

Marie Kučerová: vyřazena v 2. kole kata mladších žákyň

 

11.4.2015 2. kolo NP goju – ryu Bruntál

Valentýna Macková: 1. místo kihon – ido 9 – 11 let, 3. místo v kata žaček

Antonín Kučera: 1. místo v kumite dorostenců do 45 kg, vyřazen v 2. kole kata dorostenců

Štěpánka Šajnarová: 1. místo v kumite žen BRH

Filip Dvořák: 2. místo v kumite dorostenců do 45 kg, 3. místo v kata dorostenců

Ondřej Tomeček: 3. místo v kumite juniorů do 65 kg, 5. místo v kata juniorů

Tereza Sikorová: 3.místo v kumite dorostenek BRH, 7. místo v kata dorostenek

Alex Vodička: 3. místo v kumite žáků nad 35 kg, vyřazen v 1. kole kata žáků

Denis Vodička: 3. místo v kumite žáků nad 35 kg, vyřazen v 1. kole kata žáků

Marie Kučerová: 3. místo v kata žaček, vyřazena v 1. kole kihon-ido 9-11 let

Štěpán Šebek: 3. místo v kihon-ido do 8 let

Adéla Matušková: 5.místo v kumite dorostenek BRH, vyřazena v 1. kole kata dorostenek

Daniela Prucková: 5. místo v kumite juniorek BRH, vyřazena v 1. kole kata juniorek

Klára Dočková: 5.místo v kata žaček, vyřazena v 1. kole kumite žaček BRH

Nela Brázdilová: vyřazena v 1. kole kumite dorostenek BRH, vyřazena v 1.kole kata dorostenek

Viktor Zatloukal: vyřazen v 1. kole kihon-ido 9-11 let

 

21.3.2015 Grand Prix Žilina

Adéla Matušková: 3. místo v kumite mladších dorostenek do 40 kg

Antonín Kučera: vyřazen v 1. kole kumite mladších dorostenců do 40 kg

 

21.3.2015 Středoevropský pohár nadějí:

Tereza Sikorová: 3. místo v kata starších žaček, 3. místo v kumite starších žaček do 50 kg

Nela Brázdilová: 3. místo v kata starších žaček, 3. místo v kumite starších žaček do 50 kg

Marie Kučerová: vyřazena v 1. kole kata mladších žaček

Valentýna Macková: vyřazena v 1. kole kata mladších žaček

 

1.3.2015 1. kolo NP goju – ryu Hustopeče

Šimon Chmelár: 1. místo v kumite mužů BRH, 2. místo v kumite mužů do 75kg

David Dvořák: 1. místo v kumite mužů nad 75 kg

Štěpánka Šajnarová: 2. místo v kumite žen BRH

Antonín Kučera: 2. místo v kumite dorostenců do 45 kg

Alex Vodička: 2. místo v kumite žáků nad 35 kg

Klára Dočková: 3. místo v kumite žaček BRH, vyřazena v 1. kole kata žaček

Filip Dvořák: 3. místo v kumite dorostenců do 45 kg

Marie Kučerová: 5. místo v kihon ido 9 – 11 let, vyřazena v 1. kole kata žaček

Tereza Sikorová: vyřazena v 1. kole kata dorostenek, vyřazena v 1. kole kumite dorostenek BRH

Adéla Matušková: vyřazena v 1. kole kata dorostenek, vyřazena v 1. kole kumite dorostenek BRH

Ondřej Tomeček: vyřazen v 1. kole kumite juniorů do 65 kg

 

14.2. Premier League – K1 (Alkmar, Holandsko)

Jiří Panáček: vyřazen v 1. kole kumite mužů do 84 kg

 

31.1.2015 MČR seniorů Příbram

David Dvořák: 3. místo v kumite mužů do 75 kg

Jiří panáček: 3. místo v kumite mužů do 84 kg, 3. místo v kumite mužů BRH

 

15.11.2014 Velká cena Ostravy

Tereza Sikorová: 3. místo v kumite mladších žaček nad 35 kg, 7. místo v kata mladších žaček

Marie Kučerová: 3. místo v kata mladších žaček do 7. kyu

Valentína Macková: 3. místo v kata mladších žaček do 7. kyu

Adéla Matušková: 5. místo v kumite mladších žaček do 35 kg

Antonín Kučera: vyřazen v 1. kole kumite starších žáků do 39 kg

 

9.11.2014 Krajský přebor a liga talentů Havířov

Jiří Panáček: 1. místo v kumite mužů do 84 kg, 1. místo v kumite mužů BRH

Štěpánka Šajnarová: 1. místo v kumite žen do 68 kg, 1. místo v kumite žen BRH

Ondřej Tomeček: 1. místo v kata dorostenců, 2. místo v kumite dorostenců do 63 kg

Filip Dvořák: 1. místo v kumite starších žáků do 45 kg, vyřazen v 1. kole kata starších žáků

David Dvořák: 1. místo v kumite mužů do 75 kg

Lubomír Vaverka: 2. místo v kumite mužů BRH, 3. místo v kumite mužů nad 84 kg

Adéla Matušková: 2. místo v kumite mladších žaček do 35 kg, 7. místo v kata mladších žaček

Antonín Kučera: 3. místo v kumite starších žáků do 39 kg, vyřazen v 1. kole kata starších žáků

Marie Kučerová: vyřazena v 2. kole kata mladších žaček, vyřazena v 1. kole kumite mladších žaček do 35 kg

Valentína Macková: vyřazena v 2. kole kata mladších žaček

 

25.10.2014 NP juniorů a seniorů Jablonec nad Nisou

Štěpánka Šajnarová: 1. místo v kumite žen do 68 kg, vyřazena v 1. kole kumite žen BRH

 

27.9.2014 GP Brno

Jiří Panáček: 1. místo v kumite mužů

Šimon Chmelár: 2. místo v kumite mužů

 

5.9.-7.9.2014 Mistrovství Evropy goju – ryu Heibronn (Německo)

David Dvořák: Mistr Evropy v kumite Masters do 80 kg, mistr Evropy v kumite družstev seniorů

Jiří Panáček: Mistr Evropy v kumite seniorů do 84 kg, mistr Evropy v kumite družstev seniorů

Michal Hrubý: Mistr Evropy v kata Masters, 2. místo v kata družstev seniorů

Lubomír Vaverka: 5. místo v kumite seniorů nad 84 kg, mistr Evropy v kumite družstev seniorů

 

24.5.2014 Grand Prix Ústí nad Labem

Lubomír Vaverka: 2. místo v kumite mužů nad 84 kg, 3. místo v kumite mužů BRH

 

17.5.2014 Akademické MČR Brno

Šimon CHMELÁR: Mistr ČR v kumite mužů do 75 kg

Jiří PANÁČEK: Mistr ČR v kumite mužů do 84 kg

 

10.5.2014 MČR Goju–Ryu Brno

DAVID DVOŘÁK: Mistr ČR v kumite mužů nad 75 kg, mistr ČR v kumite mužů BRH

ELISCHKA CZECHOVÁ: MISTR ČR V KIHON – IDO ŽÁKU 9 – 11 LET

Lubomír Vaverka: 2. místo v kumite mužů BRH, 3. místo v kumite mužů nad 75 kg

Alex Vodička: 2. místo v kumite žáků nad 35 kg, 5. – 6. místo v kata žáků

Antonín Kučera: 2. místo v kumite žáků do 35 kg

Miloš Kopetka: 3. místo v kumite mužů BRH, 3. místo v kumite mužů nad 75 kg

Denis Vodička: 3. místo v kihon – ido žáků 9 – 11 let, 5. – 6. místo v kata žáků

Tereza Sikorová: 3. místo v kumite žákyň BRH, vyřazena v 1. kole kata žákyň

Šimon Chmelár: 3. místo v kumite mužů do 75 kg

Karolína Rolandová: 5. – 6. místo v kata žákyň, 5. – 6. místo v kumite žákyň BRH

Nela Brázdilová: 5. – 6. místo v kata žákyň, vyřazena v 1. kole kihon – ido žáků 9 – 11 let

Filip Dvořák: 5. – 6. místo v kumite dorostenců do 45 kg

Adéla Matušková: 5. – 6. místo v kata žákyň

Ondřej Tomeček: vyřazen v 1. kole kumite dorostenců do 45 kg

 

3.5.2014 Otevřené mistrovství Moravy a Slezska Jeseník

Tereza Sikorová: 2. místo v kumite mladších žákyň nad 35 kg, vyřazena v 2. kole kata mladších žákyň

Adéla Matušková: 2. místo v kumite mladších žákyň do 35 kg, vyřazena v 1. kole kata mladších žákyň

Karolína Rolandová: 5. místo v kumite mladších žákyň do 35 kg, vyřazena v 1. kole kata mladších žákyň

Antonín Kučera: 5. místo v kumite žáků do 35 kg, 7. místo v kata mladších žáků

Klára Dočková: vyřazena v 1. kole kata mladších žákyň

Brázdilová Nela: vyřazena v 1. kole kata mladších žákyň

Denis Vodička: vyřazen v 1. kole kata mladších žáků

 

26.4.2014 Grand Prix Hradec Králové

Lubomír Vaverka: 3. místo v kumite mužů nad 84 kg

 

29.3.2014 Mistrovství ČR seniorů Ústí nad Labem

Lubomír Vaverka: 3. místo v kumite mužů nad 84 kg, 3. místo v kumite mužů BRH

David Dvořák: 5. místo v kumite mužů do 84 kg, 5. místo kumite muži BRH

 

15.3.2014 2. kolo NP poháru goju – ryu Hustopeče

Lubomír Vaverka: 1. místo v kumite mužů nad 75 kg, 1. místo v kumite mužů BRH

Nela Brázdilová: 1. místo v kihon – ido žáků, 5.-6. místo v kata žákyň, vyřazena v 1. kole kumite žákyň BRH

Filip Dvořák: 1. místo v kumite žáků nad 35 kg, vyřazen v 1. kole kumite dorostenců do 45 kg, 9. místo v kata žáků, vyřazen v 1. kole kata dorostenců

Tereza Sikorová: 2. místo v kumite žákyň BRH, 3. místo v kata žaček

Antonín Kučera: 2. místo v kumite žáků do 35 kg, vyřazen v 1. kole kata žáků

Šimon Chmelár: 3. místo v kumite mužů do 75 kg,

Alex Vodička: 4. místo v kumite žáků nad 35 kg, vyřazen v 1. kole kata žáků

Denis Vodička: 4. místo v kihon – ido žáků, vyřazen v 1. kole kata žáků

Karolína Rolandová: 5. – 6. místo v kata žaček, 5. – 6. místo v kumite žákyň BRH

Adéla Matušková: vyřazena v 1. kole kumite žákyň BRH, vyřazena v 1. kole kata žaček

Klára Dočková: vyřazena v 1. kole kumite žákyň BRH, vyřazena v 1. kole kata žaček

Ondřej Tomeček: vyřazen v 1. kole kata dorostenců, vyřazen v 1. kole kumite dorostenců do 45 kg

 

22.2.2014 1. kolo NP poháru goju – ryu Hodonín

Filip Dvořák: 1. místo v kumite žáků nad 35 kg, 1. místo v kumite dorostenců do 45 kg, vyřazen v 1. kole kata žáků, vyřazen v 2. kole kata dorostenců

David Dvořák: 1. místo v kumite mužů do 75 kg, 1. místo v kumite mužů BRH

Lubomír Vaverka: 1. místo v kumite mužů nad 75 kg, 2. místo v kumite mužů BRH

Nela Brázdilová: 1. místo v kihon – ido žáků, vyřazena v 1. kole kata žákyň, vyřazena v 1. kole kumite žákyň BRH

Antonín Kučera: 1. místo v kumite žáků do 35 kg, vyřazen v 1. kole kata žáků

Denis Vodička: 2. místo v kihon – ido žáků, 5. – 6. místo v kata žáků

Alex Vodička: 2. místo v kumite žáků nad 35 kg, vyřazen v 1. kole kata žáků

Tereza Sikorova: 3. místo v kumite žákyň BRH, 5. – 6. místo v kata žaček,

Adéla Matušková: 4. místo v kumite žákyň BRH, vyřazena v 1. kole kata žaček

Karolína Rolandová: 5. – 6. místo v kata žaček, 5. – 6. místo v kumite žákyň BRH

 

15.2.2014 2. kolo NP poháru seniorů Liberec

Lubomír Vaverka: 3. místo v kumite mužů nad 84 kg

 

25.1.2014 1. kolo NP poháru seniorů Trutnov

Lubomír Vaverka: 3. místo v kumite mužů nad 84 kg, vyřazen v 1. kole kumite mužů BRH

 

11.1.2014 Velká cena Trutnova

Lubomír Vaverka: 1. místo v kumite mužů nad 84 kg, vyřazen v 1. kole kumite mužů BRH

 

7.12.2013 MČR mládeže Havířov

Filip Dvořák: 5. místo v kumite ml. žáků do 41 kg

Tereza Sikorová: vyřazena v 2. kole kumite mladších žákyň nad 35 kg

Antonín Kučera: vyřazen v 1. kole mladších žáků do 35 kg

 

16.11.2013 Generali cup Ústí n. Orlicí

Klub karate – dó Bruntál: 1. místo v kumite družstev mužů

Lubomír Vaverka: 1. místo v kumite mužů nad 80 kg, 1. místo v kumite BRH

David Dvořák: 2. místo v kumite BRH, 3. místo v kumite mužů do 80 kg

Antonín Kučera: 3. místo v kumite ml. žáku do 35 kg , vyřazen v 3. kole kata ml. žáků

Tereza Sikorová: 3. místo v kumite ml. žákyň nad 35 kg, vyřazena v 1. kole kata ml. žaček

Filip Dvořák: 3. místo v kumite ml. žáků do 41 kg

 

26.10.2013 Silesia cup Odry

Lubomír Vaverka: 1. místo v kumite mužů nad 84 kg, 3. místo v kumite BRH

Dagmar Štůralová: 1. místo v kumite dorostenek do 55 kg

Nela Brázdilová: 2. místo v kumite ml. žaček do 12 let 8. a 7. kyu, 3. místo v kata ml. žaček do 12 let 8. a 7. kyu

David Dvořák: 2. místo v kumite mužů do 84 kg

Alex Vodička: 2. místo v kumite ml. žáků do 12 let 7. a 8. kyu nad 40 kg, vyřazen v 1. kole kata ml. žáků do 12 let 7. a 8. kyu

Dočková Klára: 2. místo v kumite ml. žaček do 10 let 8. a 7. kyu, vyřazena v 1. kole kata ml. žaček do 10 let 8. a 7. kyu

Tereza Sikorová: 3. místo v kumite ml. žákyň nad 35 kg, 7. místo kata ml. žákyně

Filip Dvořák: 3. místo v kumite žáků do 41 kg, vřazen v 1. kole kata ml. žáků

Adéla Matušková: 3. místo v kumite ml. žaček do 12 let 8. a 7. kyu, vyřazena v 1. kole kata ml. žaček do 12 let 8. a 7. kyu

Elischka Czechová: 5. místo v kumite ml. žaček do 12 let 8. a 7. kyu, vyřazena v 1. kole kata ml. žaček do12 let 8. a 7. kyu

Karolína Rolandová: 5. místo v kata ml. žaček do 11 let 8. a 7. kyu , vyřazena v1. kole kumite ml. žaček do 12 let 8. a 7. kyu

Antonín Kučera: vyřazen v 1. kole kata ml. žáků, vyřazen v 1. kole kumite ml. žáku do 35 kg

 

28.9. GP Plzeň

Jiří Panáček: 5. místo v kumite mužů nad 84 kg

5.10. Shotokan Cup Vamberk

Lubomír Vaverka: 1. místo v kumite mužů nad 84 kg, 1. místo v kumite mužů BRH

David Dvořák: 1. místo v kumite mužů nad 84 kg, 3. místo v kumite mužů BRH

Filip Dvořák: 3. místo v kumite mladších žáků do 41 kg

Tereza Sikorová: 5. místo v kumite mladších žaček +35 kg

Antonín Kučera: vyřazen v 1. kole kumite mladších žáků do 35 kg

 

12.10. North Bohemia Ústí nad Labem

Lubomír Vaverka: 1. místo v kumite mužů nad 84 kg, 2. místo v kumite mužů BRH

10.-15.9.2013 Mistrovství světa Goju–Ryu Stellenbosch (JAR)

MICHAL HRUBÝ: 3. místo kata masters jednotlivci, 1. místo kata týmů

DAVID DVOŘÁK: 2. místo kumite masters jednotlivců nad 170 cm, 3. místo kumite týmů

JIŘÍ PANÁČEK: 2. místo kumite mužů +84 kg, 3. místo kumite týmů

LUBOMÍR VAVERKA: 5. místo kumite mužů +84 kg, 3. místo kumite týmů

 

25.-26.5.2013 Mistrovství Evropy Goju–Ryu Funsterfeld (Rakousko)

MICHAL HRUBÝ: MISTR EVROPY V KATA MASTERS, MISTR EVROPY KATA TÝMŮ

LUBOMÍR VAVERKA: MISTR EVROPY V KUMITE TÝMŮ, 3. místo v kumite mužů nad 84 kg

JIŘÍ PANÁČEK: MISTR EVROPY V KUMITE TÝMŮ, 5. místo v kumite mužů nad 84 kg

 

11.5. 2013 Wakizaši cup Nymburk

JIŘÍ PANÁČEK: 1. místo kumite mužů nad 84 kg, 1. místo v kumite mužů BRH

Lubomír Vaverka: 2. místo kumite mužů nad 84 kg, 2. místo v kumite mužů BRH

 

4.5.2013 Mezinárodní mistrovství Moravy a Slezska v Jeseníku

Michaela Mališová: 3. místo v kumite st. žaček do 50 kg

Dagmar Štůralová: 3. místo v kumite juniorek do 53 kg

Tereza Sikorová: 5. místo v kata ml. žaček, 5. místo v kumite ml. žaček do 35 kg

Antonín Kučera: 7. místo v kumite ml. žáků do 35 kg, vyřazen v 1. kole kata ml. žáků

 

21.4.2013 MČR Goju–Ryu Brno

JIŘÍ PANÁČEK: MISTR ČR V KUMITE MUŽŮ BRH, MISTR ČR V KUMITE MUŽŮ NAD 75 KG

Lubomír Vaverka: 2. místo v kumite mužů BRH, 3. místo v kumite mužů nad 75 kg

Antonín Kučera: 2. místo v kumite žáků do 35 kg, vyřazen v 1. kole kata žáků

Karolina Rolandová: 3. místo v kihon-idó žáků 9-11 let

Tereza Sikorová: 5. místo v kata žaček, 5. místo v kumite žaček BRH

Ondřej Tomeček: 5. místo v kata dorostenců, 5. místo v kumite dorostenců do 45 kg

Michaela Mališová: 5. místo v kata dorostenek, 7. místo v kumite dorostenek BRH

Miloš Kopetka: 5. místo v kumite mužů nad 75 kg, vyřazen v 1. kole kumite mužů BRH, vyřazen v 1. kole kata mužů

Filip Dvořák: 5. místo v kumite žáků do 35 kg, vyřazen v 1. kole kata žáků

Dagmar Štůralová: 5. místo v kumite juniorek BRH

Alex Vodička: 5. místo v kihon-idó žáků 9-11 let

David Dvořák: vyřazen v 2. kole kumite mužů do 75 kg, vyřazen v 1. kole kumite mužů BRH

Šimon Chmelár: vyřazen v 1. kole kumite mužů do 75 kg

 

16.3.2013 2.kolo Národního poháru Goju-Ryu Hustopeče

David Dvořák: 1. místo v kumite mužů BRH, 2. místo v kumite mužů do 75 kg

Karolína Rolandová: 1. místo v kihon-ido žáků 8 až 11 let, vyřazena v 1. kole kata žákyň

Jiří Panáček: 1. místo v kumite mužů nad 75 kg

Antonín Kučera: 2. místo v kata žáků, 4. místo v kumite žáků do 35 kg

Lubomír Vaverka: 2. místo v kumite mužů BRH

Filip Dvořák: 3. místo v kumite žáků do 35 kg, vyřazen v 1. kole kata žáků

Ondřej Gánovský: 4. místo v kumite juniorů nad 65 kg, 5.- 6. místo v kata juniorů

Lubomír Štencl: 4. místo v kumite mužů nad 75 kg, vyřazen v 1. kole kumite mužů BRH

Dagmar Štůralová: 4. místo v kumite juniorek BRH

Štěpánka Šajnarová: 4. místo v kumite žen BRH

Tereza Sikorová: 5.-6. místo v kata žákyň, 5.-6. místo v kumite žákyň BRH

Michaela Mališová: 5.- 6. místo v kata dorostenek, vyřazena v 1. kole kumite dorostenek BRH

Adéla Matušková: vyřazena v 1. kole kihon-ido žáků 8 až 11 let, . vyřazena v 1. kole kata žákyň

 

13.3.2013 1.kolo Národního poháru ČSKe Ústí n. Labem

Šimon Chmelár: 5. místo v kumite mužů do 75 kg

 16.2.2013 1.kolo Národního poháru Goju-Ryu Hodonín

Antonín Kučera: 1. místo v kumite žáků do 35 kg, 2. místo v kata žáků

Ondřej Gánovský: 1. místo v kumite juniorů BRH, 3. místo v kata juniorů

Lubomír Vaverka: 1. místo v kumite mužů nad 75 kg

Jiří Panáček: 1. místo v kumite mužů BRH

Štěpánka Šajnarová: 1. místo v kumite žen BRH

Adéla Matušková: 1. místo v kihon-ido žáků 8 až 11 let.

Miloš Kopetka: 2. místo v kata mužů, 2. místo v kumite mužů nad 75 kg, 2.místo v kumite mužů BRH

Šimon Chmelár: 2. místo v kumite mužů do 75 kg

Dagmar Štůralová: 2. místo v kumite juniorek BRH

Alex Vodička: 2. místo v kihon-ido žáků 8 až 11 let.

Tereza Sikorová: 3. místo v kumite žákyň BRH, vyřazena v 1. kole kata žákyň

Ondřej Tomeček: 4. místo v kata dorostenců, 5.- 6. místo v kumite dorostenců do 45 kg

Kompletní výsledky zde… 

29.10.2011 Silesia cup Odry

Štěpánka Šajnarová: 1. místo v kumite žen do 68 kg, 1 . místo v kumite žen BRH

Tereza Hrabčáková: 2. místo v kumite žen do 68 kg, 3 . místo v kumite žen BRH

Jan Žatka: 2. místo v kumite starších žáků do 52 kg, vyřazen v 1. kole kata starších žáků

Jiří Martínek: 2. místo v kumite dorostenců do 52 kg

Dagmar Štůralová: 2. místo v kumite dorostenek do 54 kg

Daniela Prucková: 5. místo v kumite dorostenek nad 54 kg, vyřazena v 1. kole kata starších žaček

 

22.10.2011 Grand Prix Ostrava

Štěpánka Šajnarová: 1. místo v kumite žen do 68 kg, 2 . místo v kumite žen BRH

Tereza Hrabčáková: 2. místo v kumite žen do 68 kg, vyřazena v 1. kole kumite žen BRH

Dagmar Štůralová: 2. místo v kumite dorostenek do 54 kg

 

1.10. a 2.10.2011 Mistrovství Evropy Goju-Ryu Barcelona

Štěpánka Šajnarová: 2. místo v kumite žen do 68 kg

Jiří Panáček: 3. místo v kumite mužů do 84 kg, 5. místo v kumite týmů muži

Michal Hrubý: 3. místo v kata mužů

David Dvořák: 3. místo v kumite mužů masters nad 171 cm


9.6.2011 Akademické mistrovství České republiky Praha

ŠTĚPÁNKA ŠAJNAROVÁ: MISTR ČESKÉ REPUBLIKY V KUMITE ŽEN NAD 61 KG

 

4.6.2011 Grand Prix Brno

Lubomír Vaverka: 2. místo v kumite mužů nad 75kg

7.5.2011 Otevřené mistrovství Moravy a Slezska Jeseník

Jan Žatka: vyřazen v 2. kole kumite starších žáků do 45kg

Jiří Martínek: vyřazen v 2. kole kumite dorostenců do 52 kg


30.4.2011 Mistrovství České republiky Goju-Ryu Brno

DAVID DVOŘÁK: MISTR REPUBLIKY V KUMITE MUŽŮ BRH, 2. místo v kumite mužů do 75 kg

LUBOMÍR VAVERKA: MISTR REPUBLIKY V KUMITE MUŽŮ NAD 75 kg, 3. místo v kumite mužů BRH

ŠTĚPÁNKA ŠAJNAROVÁ: MISTR REPUBLIKY V KUMITE ŽEN BRH

Jiří Panáček: 2. místo v kumite mužů nad 75 kg

Jan Žatka: 5.místo v kumite dorostenců do 45kg, 5. místo v kata dorostenců

Jiří Martínek: 5. místo v kata dorostenců, 7. místo v kumite dorostenců do 45kg

Filip Dvořák: 5. místo v kihon ido dětí 9 až 11 let, 7. místo v kumite žáků do 35 kg


23.4.2011 Grand Prix Hradec Králové

Jiří Panáček: 7. místo v kumite mužů do 84 kg

 

10.4.2011 2. kolo národního poháru goju – ryu Hodonín

David Dvořák: 1. místo v kumite mužů nad 75 kg, 1. místo v kumite mužů BRH

Štěpánka Šajnarová: 1. místo v kumite žen BRH

Lubomír Vaverka: 2. místo v kumite mužů nad 75 kg, 2. místo v kumite mužů BRH

Jiří Martínek: 3. místo v kumite dorostenců do 45kg, 5. místo v kata dorostenců

Dagmar Štůralová: 4. místo v kata juniorek, 5.-6. místo v kumite juniorek BRH

Šimon Chmelár: 4. místo v kumite mužů do 75 kg

Filip Dvořák: vyřazen v 1. kole v kihon ido dětí 9 až 11 let, vyřazen v 1. kole kumite žáků do 35 kg


2.4.2011 Grand Prix Žilina

Jan Žatka: 7. místo v kumite mladších dorostenců do 45kg

Jiří Martínek: vyřazen v 1. kole kumite mladších dorostenců do 45kg dorostenců


27.3.2011 Mistrovství české republiky ČSKe seniorů Lovosice

ŠTĚPÁNKA ŠAJNAROVÁ: MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY V KUMITE ŽEN DO 68 KG

David Dvořák: 3. místo v kumite mužů do 75 kg

Lubomír Vaverka: 5. místo v kumite mužů nad 84 kg


12.3.2011 1. kolo národního poháru goju – ryu Hustopeče

Jiří Panáček: 1. místo v kumite mužů nad 75 kg, 2. místo v kumite mužů BRH

Jan Žatka: 1. místo v kumite dorostenců do 45kg, 5.místo v kata dorostenců

Štěpánka Šajnarová: 1. místo kumite v žen BRH

David Dvořák: 1. místo v kumite mužů do 75 kg

Lubomír Vaverka: 2. místo v kumite mužů nad 75 kg, 4. místo v kumite mužů BRH

Jiří Martínek: 2. místo v kumite dorostenců do 45kg, vyřazen v 1. kole kata dorostenců

Filip Dvořák: 4. místo v kihon ido dětí do 9 let

Michaela Mališová: 5.- 6. místo v kihon – ido žákyň


19.2.2011 2. kolo národního poháru seniorů Odry

Štěpánka Šajnarová: 1. místo v kumite žen do 68 kg, 1. místo v kumite žen BRH

-->